Samochody używane z Gwarancją. Auta poleasingowe - Majówka Niskich Cen

Samochody poleasingowe to szansa nabycia wysokiej klasy auta w korzystnej cenie. Oferta samochodów poleasingowych obejmuje także gwarancję dla kupujących. Dzięki temu inwestycja jest całkowicie bezpieczna dla kierowcy, a w dobrej cenie można nabyć różne modele samochodów, takich jak: Mercedes GLA, Mercedes GLC, czy też Nissan Qashqai.
 
Samochody używane pochodzą z pierwszej ręki, posiadają pełną historię pojazdu, którą oczywiście daje się do wglądu kupującym, aby mogli ją sobie dokładnie przejrzeć przed dokonaniem zakupu. Samochody używane z gwarancją ze strony producenta to jedna z najkorzystniejszych opcji na rynku motoryzacyjnym. Zdecydować można się w ten sposób na takie modele jak: KIA Optima oraz Volvo XC60. 
 
Sprzedaż samochodów używanych odbywa się bardzo sprawnie, załatwianych jest w tym czasie minimum formalności. Klient otrzymuje też opcję serwisowania wybranego auta w ASO. Dodatkowo wszelkie oferowane auta posiadają bardzo niskie przebiegi, a więc można być pewnym, że na drogach okażą się być one funkcjonalne i szybkie. Samochody znajdują się w idealnym stanie technicznym, dlatego gwarantują one wszystkim zainteresowanym kierowcom pełen komfort jazdy i troskę o bezpieczeństwo.
Samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe
 
 

 

 

 
+48 32 431 01 32 biuro@roczne.com.pl