Wakacyjne Promocje

Samochody używane z gwarancją KIA z Salonu w Gliwicach

Samochody używane z gwarancją to dobra opcja dla osób, które poszukują dla siebie dobrego samochodu w ciekawej cenie. Najlepszym wyborem mogą okazać się samochody używane marki KIA, za które nie trzeba płacić dużych pieniędzy w okresie miesięcznym.


Leasing samochodów KIA Ceed

KIA Ceed zawiera w sobie nowoczesne rozwiązania techniczne i sprawdzone systemy. Jest to o charakterze sportowym, pozwalające na drogach rozwijać niemałe prędkości. Na taki samochód w ofercie leasingowej można zdecydować się od 435 zł netto za miesiąc. 


KIA Sportage w leasingu samochodów

Sprzedaż samochodów używanych to także oferta samochodów KIA Sportage od 583 zł netto za miesiąc. Taki samochód używany jest bardzo nowoczesny i innowacyjny. Poza tym jest bardzo przestronny, może być wykorzystywany przez rodziny na nieco dłuższe wycieczki, zapewniając sobie tym samym niezwykły komfort podróży.


Leasing samochodów używanych KIA Rio

Decydując się na leasing samochodów używanych warto wziąć pod uwagę model KIA Rio od 326 złotych netto za miesiąc. To auto świetnie sprawdzi się głównie w warunkach miejskich. Co najważniejsze zawarto w nim wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa, dzięki czemu poruszanie się nim jest czystą radością dla kierującego.
 
Proponowanym autem jest też Fiat Tipo. Za ten samochód zapłacić trzeba od 357 złotych netto za miesiąc. On z kolei cechuje się niezwykle bogatym wyposażeniem, które powinno przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym kierowcom, zwracającym uwagę na wszelkie detale. Poza tym auto jest komfortowe, a więc pasażerowie nim podróżujący nie będą narzekać na zbyt niski komfort jazdy.
Samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe
 
 

 

 

 
+48 502 136 024 biuro@roczne.com.pl