Kategorie

1 090 wyświetleń

Samochody używane jak nowe?

Samochody używane jak nowe?

Czego potrzebuję, żeby samochód używany który kupię był w jak najlepszym stanie? Dlaczego używany samochód może stać się bardzo ryzykownym zakupem? Pytanie dość oczywiste, którego odpowiedź składa się co najmniej kilku punktów. Niestety, w szale poszukiwań nowego samochodu używanego bardzo łatwo jest nam zapomnieć o podstawach, które mogą zapewnić nam optymalnie najbezpieczniejszy, najpewniejszy zakup.

Samochody używane PL

Czy warto jest sięgać po pomoc salonów samochodów używanych? Jeżeli nie chcemy kupować kota w worku – odpowiedź brzmi tak. Samochody używane w Polsce cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ to właśnie one są przeważnie w naszym zasięgu jeśli chodzi o budżet. Sięganie po samochody z salonu to przyjemność, na którą decyduje się zdecydowanie mniej osób. Czy oznacza to jednak, że wszyscy musimy jeździć samochodami używanymi – zużytymi? Czy używany samochód może działać jak nowy?

Salon samochodów używanych

W salonie samochodów używanych Roczne.com oferowane są wyłącznie samochody poleasingowe, bezwypadkowe. Nasze używane auta cechują się takimi atutami jak:

- pełna historia pojazdu;

- gwarancja producenta;

- niskie przebiegi;

- serwisowanie ASO;

- pojazdy z pierwszej ręki.

Posiadając tak szeroki wachlarz informacji, mamy zdecydowanie większą pewność, że auto używane, które kupujemy, będzie naprawdę dobrym zakupem.

Serwisowanie w ASO daje nam dodatkową gwarancję, że o samochód dbano w odpowiedni sposób. Właśnie dzięki regularnym naprawom i kontrolom nawet samochód używany z dużym przebiegiem może służyć nam jeszcze przez długie lata.

Nie chcesz poświęcać dodatkowego czasu na zabieranie samochodu na warsztat i pełne przeglądanie stanu auta, aby mieć pewność słusznie wydanych pieniędzy? Wybierz salon samochodów używanych. Zaoszczędzisz czas na poszukiwania, które mogą zając nie tylko dnie, ale nawet tygodnie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym Autoekspert radzi, na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu używanych samochodów.


 

Samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe
 
 

 

 

 
+48 502 136 024 biuro@roczne.com.pl