Kategorie

1 394 wyświetleń

Nowa Toyota Avensis Touring Sports w kapitalnej cenie!

Nowa Toyota Avensis Touring Sports od Roczne.com to najniższa cena na rynku. Lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej pozwoliły nam uzyskać najlepsze rabaty w Polsce. Ten sam model Toyoty Avensis Touring Sports jest tańszy o ponad 30 tys. zł niż w salonie! Obecna cena katalogowa to 127 tys. zł. My udostępniamy Toyoty Touring Sports za 93 tys. zł. To niepowtarzalna okazja, która jest dla nas prawdziwym powodem do dumy.

 


 

Toyota Avensis Touring Sports to przestronne, rodzinne kombi. Powszechnie uznawane przez krytyków motoryzacyjnych jako samochód niezawodny, o bardzo dobrym wyposażeniu.  

 


 

W 2015 roku Avensis została całkowicie przeprojektowana, przez co wygląda na zdecydowanie bardziej stylową. Producenci wykorzystali nowe materiały lepszej jakości. Przestrzeń wnętrza nie zmieniła się znacznie. Na tylnych siedzeniach wciąż mogą zmieścić się trzy dorosłe osoby, choć w porównaniu do rywali Toyoty Avensis, takich jak Ford Mondeo czy Volkswagen Passat, przestrzeń jest nieco mniejsza.

Te znaczne zmiany sprawiły, że nowa Toyota Avensis Touring Sports zrobiła wielkie wrażenie na forum motoryzacyjnym. Jest to auto niezwykle zwinne, przez co prowadzenie go jest naprawdę proste i przyjemne. To dobry kompan do podróży autostradą, ponieważ jest nie tylko wygodny, ale też bardzo cichy.

 


 

Dlaczego nowa Toyota Avensis Touring Sports od Roczne.com jest dwa razy tańsza?

Cena Touring Sports jest mocno konkurencyjna w porównaniu do innych aut z tej samej kategorii. Dodatkowo wyróżnia się swoim bogatym wyposażeniem, które zdecydowanie podwyższa komfort jazdy i sprawia, że Avensis jest jeszcze silniejszym rywalem. Stosunek jakości do ceny jest najlepszy na rynku. Poszukując niezawodnego, komfortowego samochodu na rodzinne podróże, którego cena jest naprawdę atrakcyjna, to właśnie Touring Sports jest odpowiedzią na nasze potrzeby.

Ta stosunkowo nisko cena w porównaniu do aut konkurencyjnych pozwala nam znacznie zaoszczędzić nasze pieniądze. Wybierając Toyotę Auris Touring Sports od Roczne.com, oszczędzasz ogromne pieniądze po raz drugi! To aż ponad 30 tys. zł mniej niż u dealerów, za dokładnie ten sam samochód!

 


 

 

Źródło zdjęć: https://www.carwow.co.uk/toyota/avensis-touring-sports

 

#ToyotaAvensis #ToyotaAvensisTouringSports #AurisTouringSports 

Samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe
 
 

 

 

 
+48 502 136 024 biuro@roczne.com.pl