Samochody używane Gliwice - Roczne.com.pl

Samochody używane Roczne.com.pl to miejsce, gdzie znajdziesz swoje wymarzone używane auto. Nasz salon w Gliwicach oferuje samochody używane zakupione w Polsce i za granicą, od rzetelnych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Najczęściej są to auta poleasingowe pochodzące z naszych własnych firm zajmujących się leasingiem i wynajmem. Mamy  używane samochody osobowe i dostawcze, bogato wyposażone, z niskimi przebiegami. Oferujemy możliwość odkupu aktualnie posiadanych pojazdów  lub pozostawienie ich w rozliczeniu przy zakupie kolejnego auta. Na miejscu mamy własny, nowoczesny serwis mechaniczny dzięki czemu dobrze znamy stan techniczny oferowanych samochodów. Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach, ul. Tarnogórska 55 (róg ul. Makowskiego). Dojazd w praktycznie każdego miejsca w Polsce jest naprawdę łatwy dzięki bliskości autostrad A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej.

Jakie samochody używane znajdziesz w salonie Roczne.com.pl?

Nasz salon zapewnia duży wybór samochodów używanych. W ofercie Roczne.com.pl znajdują się głównie auta roczne i dwuletnie ale ostatnio rozszerzyliśmy ofertę o nieco starsze samochody, będące w nienagannym stanie. Nasze samochody posiadają pełną historię pojazdu, kompletną dokumentację, pewne źródło pochodzenia i gwarantowany przebieg. Większość z nich jest objęta gwarancją producencką. Dla pozostałych samochodów mamy sprawdzone ubezpieczenia gwarancyjne, dające szeroki zakres ochrony po zakończeniu gwarancji producenta.

Zakup samochodów używanych z elastycznym finansowaniem

Leasing? Kredyt? Ubezpieczenie? Roczne.com.pl współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi oraz ubezpieczeniowymi, dlatego nasi klienci mogą swobodnie wybierać taki rodzaj finansowania i ubezpieczenia, jaki najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom i możliwościom. Nasi doradcy z chęcią pomogą Ci dobrać najlepszą formę finansowania i ubezpieczenia na dogodnych warunkach.

Skorzystaj z pomocy Roczne.com.pl

Wśród samochodów używanych z gwarancją znajdują się pojazdy marek: KIA, Mercedes, Volvo, Opel, Toyota, Volkswagen, Audi, Skoda i wiele innych. Szukasz sprawdzonego używanego samochodu z gwarancją? Poznaj ofertę naszej firmy specjalizującej się w samochodach używanych, skontaktuj się z naszymi doradcami lub odwiedź nasz salon.

Oferujemy tylko sprawdzone i pewne auta używane, gwarantujemy rzetelną informację, jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

Samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe
 
 

 

 

 
+48 502 136 024 biuro@roczne.com.pl