Kategorie

965 wyświetleń

5 tajemnic historii pojazdu! Oszczędzaj czas i pieniądze.

Samochody używane to temat, który staje się zagwozdką dla wszystkich tych, którzy pragną kupić auto w optymalnych warunkach. Chyba każdy, kto kiedykolwiek zabierał się za poszukiwanie używanego samochodu wie, że nie jest to prosta sztuka. Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na nasz wybór. Auto powinno być nie tylko tanie. Liczy się także przebieg, stan techniczny czy ewentualne szkody. Co zrobić, kiedy nie chcesz na każde oględziny jeździć z miernikiem lakieru? Jak uniknąć tracenia czasu i pieniędzy na szybki przegląd auta, które Cię interesuje? Odpowiedzią na nękające Cię pytania jest historia pojazdu.

Poznaj 5 tajemnic historii pojazdu, które zaoszczędzą Twój czas i pieniądze!

1.       Wypadki

To chyba pierwsze pytanie, jakie przychodzi nam do głowy, kiedy zainteresuje nas jakiś samochód – czy to samochód bezwypadkowy? Niestety, nie znając historii pojazdu, trudno będzie nam zweryfikować bezwypadkowość pojazdu. Historia pojazdu to 100% pewności. Znając całą historię samochodu doskonale wiemy, jaka jest jego przeszłość i na co ewentualnie powinniśmy zwrócić uwagę.

2.       Przebieg 

Znajomość przebiegu samochodu to kolejna kwestia, która interesuje nas na samym początku. Jak często, pytając właściciela o przebieg, zastanawiamy się, ile jest w tym prawdy? Odpowiedź brzmi: bardzo często! O ile nie zawsze. Tak naprawdę, do póki nie zweryfikujemy tego przez oficjalne, autentyczne raporty, nie jesteśmy w stanie otrzymać prawdziwej informacji. Historia pojazdu upewnia Nas, że liczniki w samochodzie używanym nie zostały przekręcone.

3.       Stan techniczny 

Kolejnym problemem nad którym pochylamy się, wybierając używany samochód, to wszelkie naprawy i problemy, jakie przeszło dane auto. Historia pojazdu pozwoli nam szybko i pewnie zweryfikować informacje podane przez właściciela samochodu używanego.

4.       Ułatwienie na przyszłość

Znając pełną historię pojazdu będzie nam zdecydowanie łatwiej sprzedać samochód w przyszłości. Mamy silny argument, dzięki któremu nasze auto nie straci tak wiele na wartości. Bez historii pojazdu trudno będzie nam przekonać potencjalnego przyszłego właściciela do podjęcia szybkiej, sprawnej decyzji.

5.       Kradzież 

Chcąc uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, unikajmy samochodów używanych z podejrzanych źródeł. Historia pojazdu to także pewność, że auto zostaje kupione w pełni legalnie.

 

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz sprawdzić historię pojazdu, nie otrzymując jej od właściciela, sprawdź poniższy link, w którym możesz spróbować prześledzić historię samochodu:

https://historiapojazdu.gov.pl/

Gdzie znaleźć samochody używane z gwarancją historii pojazdu?

Najlepszą metodą na uzyskanie auta z pełną historią pojazdu, to sięganie po auta poleasingowe. Samochody poleasingowe od Roczne.com to sprawdzona historia auta. Dzięki nam zyskujesz 100% pewności, że Twoje pieniądze zostały wydane rozsądnie. Sprawdź samochody używane z gwarancją i niskim przebiegiem od Roczne.com! Zyskaj samochód z pierwszej ręki. Zostań oficjalnie pierwszym właścicielem auta.

 

Źródło zdjęcia: 
http://ubezpieczenia.nowy-sacz.net.pl/wp-content/uploads/2015/05/Historia-pojazdu.png

Samochody używane z gwarancją, samochody poleasingowe
 
 

 

 

 
+48 502 136 024 biuro@roczne.com.pl